Jak zarabiamy na kopalni?

Jak zarabiamy na kopalni?

Witajcie w pierwszym wpisie tego bloga. Oczywiście wszystko krok po kroku mamy napisane na stronie głównej naszego portalu ale będą także wpisy na blogu gdzie każdy z Was może się więcej dowiedzieć jak również komentować je. Mamy 3 możliwość zarabiania.

  1. KONTRAKTY  – pierwszy sposób
  2. NETWORK BONUS – drugi sposób
  3.  FOREMAN BONUS – trzeci sposób

 

KONTRAKTY – PIERWSZA MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA

To chyba najprostsza z możliwości wystarczy, że zakupimy jeden pakiet i już każdego miesiąca mamy pasywny dochód. Na poniższym zdjęciu mamy podane kwoty jakie należy włożyć jak również dalej znajdziemy jaki zysk wypłacamy każdego miesiąca z danego pakietu.

Jak widzimy najniższa inwestycja to już 111$, kupujemy i zarabiamy co miesiąc. Orientacyjną kwotę podaliśmy poniżej na obrazku. Oczywiście wszystko zależy od tego ile kosztuje Ethereum i Bitcoin. Jeżeli oni wzrastają lub nie sprzedajemy na bieżąco naszych zysków tylko czekam na dogodny moment to będą one dużo wyższe. Jeżeli chcemy kupić wyższy pakiet to należ kupić niższe czyli na przykład chcemy kupić pakiet za 55$ to wcześniej należy zakupić ten za 111$ oraz 333$.

 

NETWORK BONUS – DRUGA MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA

Jest to kolejny sposób na zarabianie właśnie w tej polskiej kopalni z Pabianic. Otrzymujemy tutaj aż 5% od każdego kontraktu do 10 poziomu w każdym z 9 kontraktów. Nie ma tutaj żadnego znaczenia jaki masz wykupiony przez Siebie kontrakt. Oczywiście można łączyć te dwie możliwości 🙂

Na poniższymobrazku widzimy matrycę, na starcie mamy odblokowane 2 poziomy. Jeżeli chcemy odblokować kolejne poziomy to musimy zaprosić bezpośrednich poleconych tyle ile osób aby ilość ich równała się danemu poziomowi przedstawionemu na obrazku powyżej. Czyli na przykład dla 3 poziomu są to 3 osoby dla 5 poziomu 5 osób dla 7 poziomu 7 osób itd.

Podsumowując: polecamy Kopalnie i zarabiamy z prowizji.

FOREMAN BONUS – TRZECIA  MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA

Mamy również trzecią opcję zarabiania na kopalni. Tym razem 5% wydobycia z kontraktów osób bezpośrednio poleconych czyli chodzi tutaj o to, że zarabiasz 5% od wydobytych kryptowalut ETH ( ETHEREUM ) od osób które zarejestrowały się przez Twój reflink. Budujemy grupę kilku osób i mamy PASYWNY dochód każdego miesiąca przez 18 miesięcy ( dokładnie tyle ile są aktywne kontrakty Twoich partnerów ) Bardzo fajne rozwiązanie. Podsumowując: zarabiamy % za wydobyte kryptowaluty naszych partnerów którzy dzięki nam dołączyli do kopalni.

 

FILMIK GDZIE OPOWIEDZIANE SĄ DOKŁADNIE 3 MODELE ZARABIANIA 

Dodaj komentarz do wpisu

Komentarz pojawi sie po zatwierdzeniu przez nas.

© Copyright 2017-2018 Independent Enterprise Kopalnia Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).