Jak założyć konto w Independent Enterprise

Jak założyć konto w Independent Enterprise

Tutaj krok po kroku powiemy Wam jak założyć konto w Independent Enterprise czyli jest to rejestracja jak również. Jak należy prawidłowo zapłacić za kontrakt przez system płatności w tej kopalni z Pabianic.

PIERWSZY KROK

Zerknij czy w lewym górnym rogu znajduje się nick partnera który polecił Ci program. Jeżeli takiego nicku nie ma to znaczy, że rejestrujesz się bez pomocy partnera.  LINK DO REJESTRACJI Z NICKIEM PARTNERA – http://independent-enterprise.com/i/559298915165c0f

Dzięki rejestracji od partnera otrzymujesz od nas: 

wszelką pomoc 24/7

darmową stronę www

darmowy dostęp do grupy kryptowalut

fajna atmosfera 

 

DRUGI KROK

 

Klikamy na ikonkę rejestracji po prawej stronie ( czerwony napis REGISTER )

 

TRZECI KROK

Sprawdzamy czy widnieje informacja o nicku partnera jeżeli chcemy się rejestrować z jego reflinka. Przypominam wyżej o korzyściach.

Wypełniamy pola wedle schematu na obrazku czyli pole gdzie podajemy maila, nasz nick lub ksywkę oraz pole z hasłem. Dalej wybieramy kontrakt jaki chcemy kupić za 111$/333$ itd.

Kolejny etap Default curenncy – czyli jest to pole gdzie wybieramy czym zapłacimy za dany kontrakt. Do wyboru mamy różne kryptowaluty.

Dalej podajemy tylko Państwo z jakiego jesteśmy i przechodzimy niżej.

 

CZWARTY KROK

Tutaj akceptujemy regulamin ( wymagane mamy tylko te pola z czerwoną gwiazdką ) reszta to różne informacje związane z tym programem które będą Wam przychodzić na maila. Również warto je zaznaczyć ale nie jest konieczne. Piszemy o tym gdyż nie każdy chce aby dostawać na maila wszystkie nowości związane z tym programem.  Na końcu klikamy na przycisk Register i rejestrujemy się przechodząc do kolejnego już ostatniego etapu.

 

PIĄTY KROK

Dalej już jest tylko finalizowanie płatności, czyli musimy opłacić kontrakt jaki wybraliśmy. W zależności co wybraliście będziecie płacić albo BTC ( Bitcoin ) ETH ( Ethereum ) czy teżLTC ( Litecoin ) jak właśnie w tym przypadku.  Total Amount to Send – czyli tutaj mamy podaną kwotę jaką musimy zapłacić. Send to Address – czyli adres na jaki płacimy. Time Left For Us to Confirm Funds – tutaj mamy czas w jakim musimy zapłacić za dany kontrakt.

UWAGA !!! 

Gdy robimy przelew należy nie odświeżać tej strony jak również nie cofamy się dalej. Strona musi być cały czas otwarta do czasu aż płatność nie zostanie nam zatwierdzona.

Należy pamiętać aby przelać dokładnie taką samą kwotę  ( pamiętajcie o fee podczas przelewu np w bittrex )

Na maila dostaniemy informację o przebiegu płatności.

 

LOGOWANIE PO PŁATNOŚCI 

Sporo osób do nas pisze, że mają problem z zalogowanie się do platformy kopalni.  Dlatego też poniżej opiszemy dlaczego tak jest i skąd problem.

Logować się możemy do https://independent-enterprise.com/login dopiero po tym jak dostaniemy maila na naszą skrzynkę od Coinpeyment ( on obsługuje płatności dla kopalni z Pabianic ) gdzie zostaniemy poinformowani, że środki wpłynęły na konto i zostały one zaksięgowane. Gdy dostaniemy takiego maila warto odczekać nawet do godziny gdyż zdarzają się przypadki, że trochę to może trwać zanim wszystko zostanie nam aktywowane. Także nie martwcie się jeżeli macie taki problem z logowaniem do serwisu.

Dodaj komentarz do wpisu

Komentarz pojawi sie po zatwierdzeniu przez nas.

© Copyright 2017-2018 Independent Enterprise Kopalnia Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).