MARCIN MIESZKALSKI

INFORMACJE O MNIE

Jestem silnie związany z Pabianicami – miastem, w którym mieszkam, gdzie wychowuję swoich dwóch cudownych synów, miejscem, w którym od wielu lat z powodzeniem prowadzę firmy związane z branżą budowlaną.
To właśnie tu stawiałem pierwsze kroki jako przedsiębiorca pokonując poszczególne szczeblekariery w heterogenicznych dziedzinach – od przemysłu spożywczego, przez branżę ubezpieczeniową aż po miejsce, w którym jestem dziś – budownictwo.
Tutaj również nawiązał się mój romans z polityką, sprawowałem funkcję radnego miejskiego przez wiele lat.
Niespokojny duch każe mi jednak iść naprzód…
Dlaczego Independent Enterprise?
Całe moje życie wypełnia pasja, staram się chłonąć je garściami. Angażuję się w każde przedsięwzięcie bez pamięci.
Jako sportowiec, niegdyś zawodowy piłkarz ręczny, trener tej samej dyscypliny, zapalony biegacz i amator treningów personalnych, hołduję ciężkiej pracy, dyscyplinie i uczciwej grze.
Ciekawość świata i chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom wiedzie mnie ku nowym technologiom, nietypowym rozwiązaniom… właśnie ku Independent Enterprise, ku niezależności.

INFO O MNIE

Pochodzi z Pabianic

JA PRYWATNIE

OD wielu lat prowadzi firmę budowlaną.

HOBBY MOJE

Zapalony biegacz

© Copyright 2017-2018 Independent Enterprise Kopalnia Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).